29. Niedziela XXX Niedziela Zwykła

08:00       Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych; ofiara od Koła św. Jana Pawła II
08:00   + Tadeusz Rutkowski
10:00   + Wacław (29)
10:00      W intencji Anny i Marka Mikutowicz z okazji 25 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo
12:00      W intencji Tomasza Wyszkowskiego w 40 urodziny o Boże błogosławieństwo
12:00   + Hubert Kondracki
18:00   + Wacław Ostaszewski (6 rocz. śm.) i za zmarłych z rodziny
18:00   + Stanisław Cichecki (26 rocz. śm. ) i zmarłych z Rodziny Cicheckich i Szuchalskich

30. Poniedziałek po XXX Niedzieli Zwykłej

07:00   + Wacław (30)
18:00   + Dorota Chyża (2 rocz.)
18:00      W intencji Anny Piechowskiej, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia dla całej rodziny

31. Wtorek po XXX Niedzieli Zwykłej

07:00   + Witold Wądołowski w kolejną rocznicę śmierci
18:00      Msza dziękczynna dla Zarządu Fabryki Dywanów „Agnella” za opiekę na Kołem Emerytów
18:00      W intencji rodziny Brajczewskich o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

01. Środa Uroczystość Wszystkich Świętych

08:00   + Stanisław Zimnoch ( 1 msza gregoriańska)
08:00      Za dusze w czyśćcu cierpiące
10:00   + Kamil Budziszewski
10:00   + Stanisławę, Mateusz, Edmund, Maria i Jan oraz za zmarłych z rodzin: Cydzików i Łozowickich
12:00      Za parafian
18:00      W intencji zmarłych krewnych i znajomych i za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00   + Alfons Kiercun i za zmarłych z rodziny

02. Czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny)

07:00   + Stanisław (2)
07:00   + Lucjan Brzozowski
18:00   + Przemysław
18:00   + Regina Czech

03.Piątek po XXX Niedzieli Zwykłej (I Piątek Miesiąca)

07:00   + Stanisław (3)
07:00   + Regina Cimoch (1 rocz. śm.)
18:00   + Zenon Paszkiewicz (3 rocz. śm.) i zmarli z rodziny

04. Sobota Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

07:00   + Stanisław (4)
18:00      W intencji Tadeusza Maciuszko z okazji 75 rocznicy urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo
18:00   + Marianna, Tadeusz i Jan i zmarli z rodziny Cichockich
18:00      Za Parafian

05. XXXI Niedziela Zwykła

08:00      Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych; ofiara od Koła św. Terasy od Dzieciątka Jezus
08:00   + Józefę Żyłkiewicz i zmarłych Jan, Leonard, Jan oraz Krzysztof Bieluczyk
10:00   + Mieczysław Klimczuk (9 rocz.)
10:00   + Stanisława i Józef Stefańczuk
10:00      W intencji Krzysztofa Kasprzyńskiego z okazji 50 rocznicy urodzin, o wszelkie łaski od Pana Boga
12:00   + Magdalena Kozłowska
12:00      W intencji Jarosława Laszuk z okazji urodzin, o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej
18:00   + Stanisław (5)
18:00   + Tadeusz Piechowski (12 rocz.)

 

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Intencje parafialne

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz