27. XXI Niedziela Zwykła

08:00  + Maria, Zygmunt, Anna i Paweł
08:00     W intencji Karola i Anety Citkowskich,  o zdrowie i wszelkie Boże błogosławieństwo
10:00  + Edmund Sadowski (27)
10:00  + Tadeusz Rynkowski i za zmarłych z rodziny
12:00     W intencji Pameli i Piotra Wiesławskich w 5 rocz. ślubu, podziękowanie za otrzymane łaski prośbą o dalsze Boże bł.
12:00     W intencji Elżbiety i Andrzeja Kitlas w 4 rocz. ślubu oraz 2 rocznicę urodzin Julii KItlas o zdrowie i Boże bł.
18:00  + Bronisławę, Józef, Bronisławę i za  zmarłych z rodziny Jóźwik, Bieluczyk oraz Praczuk
18:00     Za parafian

28. Poniedz. Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

07:00  + Edmund (28)
18:00  + Edward (19 rocz.) i za zmarłych: Bogusław i  Władysławę Wysockich
18:00  + Czesławę i za zmarłych z rodziny Olechwierowicz, oraz Wiesław i Edmund Kenigsman

29. Wtorek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

07:00  + Edmund (29)
18:00  + Jan i Jadwiga Borowska
18:00  + Irena Pietkiewicz (8 rocz.) i zmarły Stanisław i Leszek

30. Środa po XXI  Niedzieli Zwykłej

07:00  + Jan i Maria oraz zmarli z rodziny Łozowickich; Józef, Stanisław, Wanda
18:00  + Edmund Sadowski ( ostatnia msza święta gregoriańska)
18:00  + Marek Radziwon (5 rocz.)

31. Czwartek po XXI Niedzieli Zwykłej

07:00  + Maria, Teresa, Franciszek, Zdzisław i Edmund z rodziny Danilczuk
18:00  + Felicja i Józef Leończuk
18:00  + Czesław Oksztulski (2 rocz.)

01. Piątek Wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa  (Początek nowego roku szkolnego)

07:00  + Sabina Litwin ( Pierwsza msza święta gregoriańska)
07:00  + Beata Topczewska
18:00     W intencji Grażyny, Piotra i Zuzanny z okazji urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

02. Sobota po XXI Niedzieli Zwykłej

07:00  + Sabina (2)
18:00  + Celina, Franciszek i Janina Kropiewniccy
18:00  + Aleksander Chomicki (3 rocz.)

03. Niedziela XXII Niedziela Zwykła

08:00     Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych naszej parafii, ofiara od Koła MB Miłosierdzia
08:00  + Krystyna Perkowska (32 rocz.) i za zmarłych z rodziny
10:00  + Sabina (3)
10:00  + Antoni Czykier (36 rocz.)   (wprowadzenie w posługę lektora)
12:00  + Tadeusz Półkośnik (6 rocz.), Elżbieta i Józef
12:00  + Stanisławę, Józef, Bogdan Kobeszko oraz Lucjan Citkowski
18:00     Dziękczynno błagalna od rodziny Matuszewicz
18:00     W intencji parafian

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Intencje parafialne

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz