30. Niedziela XVII Niedziela Zwykła

08:00  + Wanda i Adam Truszkowscy
08:00     W intencji  Pawła z okazji 18 urodzin, i Marka Mikutowicz w 50 rocznicę urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo
10:00  + Eugeniusz Szmitka (30 - ostatnia)
10:00  + Paweł Silwon
12:00  + Konkordia (3 rocz.) i Edward Baranowscy
12:00  + Wacław, Edward, Stanisław i Marianna Głowaccy                                                                              
chrzest
18:00     O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Maksymiliana Radziwon i jego rodziców
18:00  + Marianna i Wacław Ciulkin w rocznicę śmierci

31. Poniedz. Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli

07:00  + Helena, Henryk, Zdzisław Brumerów
07:00  + Beata Topczewska
18:00  + Tadeusz i Wiktor Mackiewicz
18:00  + Kazimiera, Franciszek i Jadwiga

01. Wtorek Wspomnienie św. Alfona Marii Liguoriego

07:00  + Edmund Sadowski (1 gregorianka)
18:00  + Huber Kondracki (7 rocz.)
18:00  + Józef, Stefan i o. StefanTarasiuk SVD oraz zmarłych z rodziny

02. Środa Po XVII Niedzieli Zwykłej

07:00  + Edmund (2)
18:00  + Józef Korol (11 rocz.) oraz Irena Korol
18:00  + Franciszek Klim

03. Czwartek Po XVII Niedzieli Zwykłej

07:00  + Edmund (3)
18:00  + Krystyna Czmoch – Zonenberg (5 rocz.)
18:00  + Antoni, Maria, Antoni i Waleria

04. Piątek Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya

07:00  + Edmund (4)
07:00     O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sławomira Legieta
18:00     W intencji Iwony, Marii, Andrzeja i Krzysztofa o Boże błogosławieństwo i zdrowie

05. Sobota Po XVIII Niedzieli Zwykłej

07:00  + Robert Sawoniuk w rocznicę śmierci
18:00  + Edmund (5)
18:00  + Łukasz Jarończyk (7 rocz.)

06. Niedziela XVIII Niedziela Zwykła Święto Przemienienia Pańskiego

08:00     Za żywych i zmarłych członków Kół różańcowych. (Ofiara od Koła Św. Faustyny)
08:00  + Bernard, Romuald Kalinowscy
10:00  + Edmund (6)
10:00     O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Macieja i Julii
12:00  + Sebastian Kamiński                                                                                                                                        
Chrzest
12:00  + Stanisław Kotowski, Stanisław Mikutowicz i zmarłych z rodziny
18:00     W intencji znajomych i krewnych o Boże błogosławieństwo
18:00  + Stanisław Litwińczuk, Leokadia i Stanisław Górscy oraz Ludwik i Józefa Litwińczuk

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Intencje parafialne

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz