23. Niedziela XVI Niedziela Zwykła

08:00  + Eugeniusz Szmitka (23)
08:00  + Helena Pruszyńska, Jakub, Józef, Czesław i Antoni Pruszyńscy
10:00  + Janusz Sidoryk (7 rocz.), i zmarli z rodziny Sidoryk: Zofia i Józef
10:00    W intencji Jadwigi Wyszyńskiej, w podziękowaniu za szczęśliwą operacje, o wszelkie Boże błogosławieństwo
12:00    W intencji Małgorzaty i Czesława Olszańskich z okazji imienin, o wszelkie Boże błogosławieństwo
12:00  + Edyta i Agnieszka (8 rocz.) Czepiel                                                                                                                    
chrzest (4)
18:00    W intencji znajomych i krewnych o Boże błogosławieństwo
18:00    W intencji Jakuba Patryka Dołgiert o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

24. Poniedz. Wspomnienie św. Kingi

07:00  + Serafina Sawko
18:00    W intencji Kingi,  o zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji imienin
18:00  + Eugeniusz (24)

25. Wtorek Święto św.  Jakuba, Apostoła

07:00  + Tadeusz, Józef Jabłońscy, Bronisława i Michał Tomaszuk oraz Wacław Oblacewicz
07:00    W intencji Justyny i Łukasza Marchiel w 1 rocznicę ślubu, o zdrowie i Boże błogosławieństwo
18:00  + Eugeniusz (25)
18:00  + Jarosław Danilczuk w rocznicę śmierci

26. Środa Wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców NMP

07:00    W intencji Agaty  Łońska-Budkiewicz,  o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
18:00  + Eugeniusz (26)
18:00  + Kazimiera Koszycka (4 rocz.) oraz Władysław Koszycki

27. Czwartek Po XVI Niedzieli Zwykłej

07:00  + Aleksandra i Stanisław Sadowscy i za zmarłych z rodziny
18:00  + Eugeniusz (27)
18:00  + Irena i Julian Kuderko

28. Piątek Po XVI Niedzieli Zwykłej

07:00  + Edmund Popławski, (w  rok po śmierci)
18:00  + Eugeniusz (28)
18:00  + Edmund Wojtulewicz (10 rocz.) i zmarłych z rodziny

29. Sobota Wspomnienie św. Marty

07:00    Za parafian
18:00  + Eugeniusz (29)
18:00    Za zmarłych w miesiącu lipcu

30. Niedziela XVII Niedziela Zwykła

08:00  + Wanda i Adam Truszkowscy
08:00    W intencji  Pawła z okazji 18 urodzin, i Marka Mikutowicz w 50 rocznicę urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo
10:00  + Eugeniusz Szmitka (30 - ostatnia)
10:00  + Paweł Silwon
12:00  + Konkordia (3 rocz.) i Edward Baranowscy
12:00  + Wacław, Edward, Stanisław i Marianna Głowaccy                                                                      
Chrzest
18:00    O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Maksymiliana Radziwon i jego rodziców
18:00  + Marianna i Wacław Ciulkin w rocznicę śmierci

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Intencje parafialne

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz