25. Niedziela XII Niedziela Zwykła

08:00  + Witold, Stanisław i Wacław Żoch
08:00     W intencji Iwony i Mariusza z okazji 17 rocznicę ślubu o Boże błogosławieństwo oraz za dzieci; Adama i Emilkę
10:00  + Magdalena Kozłowska
10:00  + Mieczysław Mielech i zmarłych rodziców                                                                                                    
chrzest
10:00  + Stanisław Kondrat (5 rocz.)
12:00     W intencji Gabriela Wojtkowskiego; o zdrowie i Boże błogosławieństwo                                                
chrzest
12:00  + Jan i Zofia Kamińscy, Edyta Pencak oraz Ryszard i Jan Bogusławscy
18:00  + Mieczysław Nazar (25)
18:00  + Stanisław Gaiński (12 rocz.)

26. Poniedz. Po XII Niedzieli Zwykłej

07:00  + Mieczysław (26)
18:00  + Jan Jelkowski i Jan Jahołkowski
18:00  + Jan, Anna Falkowscy i za zmarłych z rodziny
18:00     W intencji Magdaleny z okazji 30 urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo

27. Wtorek Po XII Niedzieli Zwykłej

07:00  + Mieczysław (27)
07:00  + Antoni Jabłoński (32 rocz.)
18:00  + Władysław Bronicki (2 rocz.)
18:00  + Irena Białokozowicz (1 rocz.)

28. Środa Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa

07:00  + Mieczysław (28)
07:00  + Regina Dolistowska  (miesiąc po śmierci)
18:00     W intencji rodziny Kalinowskich o zdrowie i Boże błogosławieństwo
18:00     O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Pawła Giczewskiego oraz o  wieczny pokój dla zmarłego Piotra Giczewskiego

29. Czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

07:00  + Mieczysław (29)
18:00  + Paweł Silwon
18:00     W intencji znajomych i krewnych o Boże błogosławieństwo
18:00     W intencji Rafała Janika z okazji  18 urodzin, o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę NMP w dorosłym życiu

30. Piątek Po XII Niedzieli Zwykłej

07:00  + Mieczysław (30-ostatnia)
18:00  + Danuta Lenczewska (1 rocz.), Jan Andrejuk (1 rocz.)
18:00  + Romuald Lewonowicz (5 rocz.)

01. Sobota Po XII Niedzieli Zwykłej

07:00  + Władysławę, Józef z rodziny Klim oraz Michał Iwanowicz
18:00     W intencji Radosława, Agnieszki, Mateusza, Magdaleny Turowskich o zdrowie i Boże błogosławieństwo
18:00  + Eugeniusz Szmitka (1 msza gregorianka)

02. Niedziela XIII Niedziela Zwykła

08:00     Za żywych i zmarłych członków Kół Różańcowych. Ofiara mszy od Koła Św. Józefa
08:00  + Kamilę i Bolesław Stawierej
10:00  + Eugeniusz Szmitka (2)
10:00     W intencji Marcela  Kondzior z okazji 1 rocznicę chrztu świętego; o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny
12:00  + Józef Kosmacki (10 rocz.)
12:00  + Wiktor i Jadwiga Wyszkowscy                                  
chrzest
18:00    W intencji Eweliny i Adama Batruch o zdrowie i Boże błogosławieństwo
18:00    W intencji Amelii Żuk w  8 rocznicę urodzin; o zdrowie i Boże błogosławieństwo

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Intencje parafialne

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz