11. Niedziela Uroczystość Najświętszej Trójcy

08:00  + Mieczysław Nazar (11)
08:00  + Stanisławę Kozak
10:00     W intencji Katarzyny i Kamila Awier z okazji I rocznicy ślubu,  o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
10:00     W intencji Marianny Gaińskiej z okazji 89 rocz. urodzin,  o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
12:00     W intencji Magdaleny i Krzysztofa Filkiewicz,  6 rocznica ślubu o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
12:00  + Zenobia Obukowicz (40 rocz.)                                                                                                                
chrzest
18:00  + Stanisław Bobowik
18:00  + Marianna Puziuk (4 rocz.)

12. Poniedz. Po X Niedzieli Zwykłej

07:00  + Mieczysław (12)
18:00  + Józef Zimnoch
18:00  + Tadeusz i Wiktor Mackiewicz

13. Wtorek Wspomnienie Św. Antoniego z Padwy

07:00  + Mieczysław (13)
18:00  + Jan i Janina (17 rocz.) z rodziny Kosakowskich
18:00     W intencji o. Antoniego Erragudi SVD  z okazji imienin, o Boże błogosławieństw w pracy pastoralnej

14. Środa Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa

07:00  + Mieczysław (14)
07:00  + Eugeniusz Matys (miesiąc po śmierci)
16.30    Ślub: Klaudia Komenda i Michał Sidz
18:00  + Antoni Jarosiewicz
18:00  + Lilia Pasztaleniec (3 rocz.)

15. Czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

08:00  + Mieczysław (15)
10:00     Za parafian
10:00     Za Zgromadzenie Sióstr Służebnic Jezusa w Eucharystii
10:00  + Władysław, Bronisława, Witold, Jan i Marianna z rodziny Szepietowscy
12:00     Nie ma mszy
16:30     Ślub: Adrian Palak i Emilia Pomichter
18:00     W intencji znajomych i krewnych,  o Boże błogosławieństwo

16. Piątek Po X Niedzieli Zwykłej

07:00  + Mieczysław (16)
18:00  + Cezary Sztempko (22 rocz.), Kazimierz Radliński (21 rocz.), Mariusz Radliński (3 rocz.) i Ryszard Balteżak (3 rocz.)
18:00     Dzienkczynno błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Adama i Doroty Saczyk oraz dzieci Oli i Huberta

17. Sobota Wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

07:00  + Mieczysław (17)
16:00     Ślub: Jan Łopieński i Helena Kurpaska
18:00  + Edward (12 rocz.), Konkordia, Stanisława, Feliks i Danuta z rodziny Baranowskich i Żuk
18:00  + Antoni Kopciewski (2 rocz.) oraz Wanda i Józef Kopciewscy

18. Niedziela XI Niedziela Zwykła

08:00  + Mieczysław (18)
08:00  + Jan Tokarek (8 rocz.) i zmarłych z rodziny Skarków
08:00  + Antoni Borowski i dusze w czyśćcu cierpiące
10:00     W intencji Marzeny i Henryka 35 rocznicę ślubu, oraz Urszuli i Marcina w 2 rocznicę ślubu o zdrowie i Bożą opiekę
10:00  + Mirosław Gryc (26 rocz.), Jan, Leoniła, Wieczysław, Leonard, Anna Żelazowska, Józef i Walerian
12:00     Dziękczynno błagalna w intencji rodziny Godoj o zdrowie i Boże błogosławieństwo                            
chrzest
12:00     Za parafian
18:00  + Paweł Silwon
18:00  + Antoni, Michał i Klementyna z rodziny Gołub

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Intencje parafialne

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz