28. Niedziela Uroczystość Wniebowstąpienie Pańskiego

08:00     Dziękczynna z okazji 40  kapłaństwa o. Bogdana Dubieńczuk SVD
08:00  + Kazimiera, Czesław, Anna, Dominik oraz zmarłych z rodzin Czerków i Kowalczuków
08:00  + Walerian i Henryk Marchiel
10:00  + Zuzanna Szczuka (27)
10:00  + Jadwiga Kowalko i Zofia Domaszuk
12:00  + Magdalena Kozłowska
12:00  + Stanisław, Emilia i za zmarłych z rodziny Sadurskich
18:00     O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki z okazji  40 rocznicy urodzin
18:00  + Fabian Rutkowski (28 rocz.)

29. Poniedz. Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

07:00  + Zuzanna (28)
18:00     O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ks. Adama z okazji 13 rocznicy święceń kapłańskich
18:00  + Józefa, Jan i zmarłych z rodziny Kryńskich oraz Zofia i Bolesław Lechojda

30. Wtorek Święto  rocznicy poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej

07:00  + Zuzanna (29)
18:00  + Jan Pierwoła i za zmarłych z rodziny
18:00  + Paweł Silwon

31. Środa Święto nawiedzenia NMP

07:00     W intencji znajomych i krewnych o Boże błogosławieństwo
07:00     W intencji Ewy i Zbigniewa z okazji 20 rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz dla ich dzieci; Jędrzeja i Huberta
18:00  + Zuzanna (ostatnia msza gregoriańska)
18:00  + Maria Jakończuk

01. Czwartek Wspomnienie św. Justyna

07:00  + Mieczysław Nazar (1 msza gregorianka)
07:00  + Regina Dolistowska (w tydzień po śmierci)
18:00  + Krystyna Kananowicz (ofiara msza z okazji urodzin)
18:00     Dziękczynno błagalna w intencji Józefy Chraboł z okazji 93 rocznice urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo

02. Piątek Wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa

07:00  + Mieczysław (2)
07:00     Za parafian
18:00     W intencji Iwony, Andrzeja i Krzysztofa o Boże błogosławieństwo i zdrowie

03. Sobota Wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy, męczennicy

07:00  + Mieczysław (3)
16:30     Ślub: Marcin Dunaj i Paulina Ciecierska
18:00  + Michalina (17 rocz.) i Stanisław z rodziny Pierwoła
18:00  + Zygmunt Matela (4 rocz.)                                                                                                
chrzest

04. Niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

08:00     Za żywych i zmarłych członków kół różańcowych ( ofiara msza od Koła Matki Boskiej  Częstochowskiej)
08:00  + Stanisław, Zbigniew, Maria, Bolesław z rodziny Zabielskich, oraz  Jan, Maria i  Józef Ziuko
08:00  + Zofia Dębiec (2 rocz.)
10:00     W intencji Krystyny i Wojciecha Kalińskich,  19 rocznica ślubu o zdrowie i Boże błogosławieństwo
10:00     W podziękowaniu za dar chrztu świętego Janka Litwińczuk
10:00     W intencji Janiny i Ludwika Kamieńskich o Boże błogosławieństwo i zdrowie
12:00     W intencji Jakuba Oleńskiego, w  11 rocznicę urodzin, o zdrowie i Boże błogosławieństwo                
chrzest
12:00  + Alojzy, Adela, Regina, Franciszek, Teofil, Paulina i Stanisław z rodziny Średzińskich i Zimnochów
18:00  + Mieczysław Nazar (4)
18:00  + Władysławę Drozdowską (15 rocz.)

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Intencje parafialne

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz