07. Niedziela IV Niedziela Wielkanocna    ( Niedziela Dobrego Pasterza)

08:00     Za żywych i zmarłych członków Kół Różańcowych, ofiara mszy świętej  od Koła Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
08:00     W intencji Wojciecha i Jacka o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego
10:00  + Zuzanna Szczuka (6)
10:00     W intencji Emilii i Łukasza Prokopowicz z okazji 1 rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
12:00     O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla Marcela Godoj i Eryka Oliwa                          
chrzest
12:00  + Stanisław Cichecki i zmarłych z rodzin Cicheckich i Szuchalskich
18:00     W intencji Piotra Prusinowskiego z okazji  2 rocz. urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00     W intencji Aleksandry Stefanowicz z okazji 18 rocznicy  urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

08. Poniedz. Uroczystość św. Stanisława,  biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

07:00  + Zuzanna (7)
07:00  + Janina i Stanisław Łuczaj oraz Stanisław i Edward Falkowscy
18:00  + Czesław Jabłoński (19 rocz.) oraz Klementyna i Piotr Jabłońscy
18:00     W intencji Anny Piechowskiej w kolejną rocznicy urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej  rodziny

09. Wtorek Po IV Niedzieli Wielkanocnej

07:00  + Zuzanna (8)
18:00  + Andrzej Wiśniewski
18:00  + Antoni Guła i za zmarłych z rodziny

10. Środa Po IV Niedzieli Wielkanocnej

07:00  + Zuzanna (9)
18:00  + Stanisław Borowski (15 rocz.) i zmarłych z rodziny
18:00     W intencji Elżbiety, o zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę NMP

11. Czwartek Po IV Niedzieli Wielkanocnej

07:00  + Zuzanna (10)
18:00  + Andrzej Lewonowicz (1 rocz.)
18:00  + Władysław Gierałtowski (40 rocz.)

12. Piątek Po IV Niedzieli Wielkanocnej

07:00  + Zuzanna (11)
18:00  + Tadeusz Bańkowski (32 rocz.), Tekla Werpechowska, Zofia i Franciszek Bogusłowić
18:00     W intencji Iwony, Marii, Andrzeja i Krzysztofa o Boże błogosławieństwo i zdrowie

13. Sobota Po IV Niedzieli Wielkanocnej

07:00     W intencji Wiktorii z okazji 11 rocznicy  urodzin,  o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
16.30     Ślub: Karol Mazur i Justyna Kondrat
18:00  + Zuzanna (12)
18:00  + Krzysztof Chiliński (6 rocz.)

14. Niedziela V Niedziela Wielkanocna

08:00  + Wacław Hrynkiewicz (12 rocz.)
08:00  + Zofia, Michał, Helena, Kazimierz, Maria, Jan, Zofia;  z rodziny Zimnoch i Danowskich
10:00  + Zuzanna Szczuka (13)
10:00  + Aleksandrę i Witold Gajewscy
10:00     W intencji Wiesława Kupca z okazji urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo
12:00  + Witold Kuźnicki (4 rocz.) i zmarłych z rodzin Kuźnickich i Zachowiczów
12:00  + Teofil Średziński (7 rocz.)
18:00  + Wojciech (5 rocz.)
18:00  + Edward Kupiec (ofiara mszy od strażaków)

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Intencje parafialne

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz