30. Niedziela III Niedziela Wielkanocna    ( Niedziela Biblijna)

08:00     Dziękczynno błagalna w intencji rodziny  Kowalewskich o zdrowie i Boże błogosławieństwo
08:00  + Mariusz Tylenda
10:00     W intencji Grzegorza z okazji 18 urodzin, o Boże błogosławieństwo i zdrowie                      
chrzest
10:00     W intencji Patrycji Sieredzińskiej z okazji  18 urodzin, o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego
12:00  + Eugeniusz Matejczyk (22 rocz.) i zmarłych z rodzin Matejczyk i Sadowskich
12:00     W intencji  Jakuba,  o pomyślne zdanie egzaminu maturalnego
18:00  + Henryk (29)
18:00     O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej  dla Ireny
18:00  + Aleksandra, Jerzy, Marianna i Bronisław

01. Poniedz. Po III Niedzieli Wielkanocnej

07:00     W intencji Mateusza o pomyśle zdaniu matury i dary Ducha Świętego
07:00  + Jan Włodarczyk (30 dni po śmierci)
18:00  + Henryk Rutkowski (30-ostatnia msza gregoriańska)
18:00  + Stefania Jabłońska (23 rocz.)

02. Wtorek Wspomnienie św. Atanazego, biskupa

07:00  + Zuzanna Szczuka (1 msza gregoriańska)
07:00  + Cezary Engiel (5 rocz.)
18:00     W intencji Marty i Przemysława Dobrogowskich oraz za Lilianę o szczęśliwe rozwiązanie
18:00     W intencji Emilii Jabłońskiej w 6 rocznicę  chrztu świętego, w  podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog.

03. Środa Uroczystość NMP Królowej Polski

08:00  + Paweł Silwon
08:00  + Antoni Roszkowski  (15 rocz.) i za  zmarłych rodziców: Jan i Helena
10:00  + Zuzanna (2)
10:00  + Przemysław (1 rocz.)
12:00  + Zygmunt Filipiuk (25 rocz.)
12:00  + Kamil Budziszewski
18:00     W intencji znajomych i krewnych o Boże błogosławieństwo
18:00  + Józef Kruk (26 rocz.)

04. Czwartek Wspomnienie św. Floriana  BIERZMOWANIE

07:00  + Zuzanna (3)
18:00  + Stanisław Michalczuk  (14 rocz.) i zmarłych z rodziny Michalczuk
18:00     W intencji Elżbiety i Sławomira z okazji 21 rocz. ślubu o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
18:00  + Eugeniusz Rutkowski
18:00     W intencji Ani Kasprzyńskiej z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo i zdrowie
18:00     W intencji bierzmowanych

05. Piątek Wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa

07:00  + Zuzanna (4)
07:00     Do Jezusa Miłosiernego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie Emilii i Sławomira
18:00  + Czesławę Perkowską (10 rocz.)

06. Sobota Święto św. Apostołów  Filipa i Jakuba

07:00  + Zuzanna (5)
18:00  + Tadeusz i Wiktor Mackiewicz
18:00  + Mirosława (10 rocz.) i Jadwiga Borowska – Beszta
18:00     W intencji strażaków i ich rodzin o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

07. Niedziela IV Niedziela Wielkanocna

08:00     Za żywych i zmarłych członków Kół Różańcowych, ofiara mszy  od Koła Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
08:00     W intencji Wojciecha i Jacka o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego
10:00  + Zuzanna (6)
10:00     W intencji Emilii i Łukasza Prokopowicz z okazji 1 rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo i zdrowie
12:00     O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla Marcela Godoj i Eryka Oliwa                          
chrzest
12:00  + Stanisław Cichecki i zmarłych z rodzin Cicheckich i Szuchalskich
18:00     W intencji Piotra Prusinowskiego z okazji  2 rocz. urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo
18:00     W intencji Aleksandry Stefanowicz z okazji 18 rocz. urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Intencje parafialne

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz