Cytat Tygodnia:
Człowiek jest arcydziełem Bożym, w którym miłość i mądrość wypowiedziały się najpełniej. [sługa Boży kard. Stefan Wyszyński]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVII Niedziela Zwykła 30 lipiec 2017

• Sierpień to czas pielgrzymek a także tradycyjne w naszym Kraju miesiąc trzeźwości, zachęcamy do abstynencji  lub ograniczenia picia napojów alkoholowych w tym okresie.
  • O. Mieczysław Sagan SVD, z dniem 1 sierpnia 2017r. będzie pełnił funkcję wikariusza w naszej parafii. Serdecznie witamy go w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy mu dużo Bożego błogosławieństwa  w pracy duszpasterskiej na Podlasiu.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

31 lipca w poniedziałek, św. Ignacego z Loyoli
           04 sierpnia piątek, wspomnienia św. Jana Marii Vianneya

• W tym tygodniu także przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca.
  • W następną niedzielę ofiary na tacę – na KUL i Centrum Formacji Pastoralno-Katechetycznej w Białymstoku.
  • Jedna osoba jest potrzebna do Koła różańcowego Matki Bożej Miłosierdzia. Chętna osoba prosimy o kontakt w zakrystii.

„Idźcie i głoście” takie jest hasło pracy duszpasterskiej w roku liturgicznym 2016/2017..

Zapowiedzi wydarzeń