Dowiedź się więcej o naszej patronce Świętej Teresie z Lisieux

XVII Niedziela Zwykła 30.07.2017 PDF Drukuj Email
Cytat Tygodnia:
Człowiek jest arcydziełem Bożym, w którym miłość i mądrość wypowiedziały się najpełniej. [sługa Boży kard. Stefan Wyszyński]

XVII Niedziela Zwykła
30 lipiec   2017

Sierpień to czas pielgrzymek a także tradycyjne w naszym Kraju miesiąc trzeźwości, zachęcamy do abstynencji  lub ograniczenia picia napojów alkoholowych w tym okresie.

O. Mieczysław Sagan SVD, z dniem 1 sierpnia 2017r. będzie pełnił funkcję wikariusza w naszej parafii. Serdecznie witamy go w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy mu dużo Bożego błogosławieństwa  w pracy duszpasterskiej na Podlasiu.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

31 lipca w poniedziałek, św. Ignacego z Loyoli
04 sierpnia piątek, wspomnienia św. Jana Marii Vianneya

W tym tygodniu także przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca.

W następną niedzielę ofiary na tacę – na KUL i Centrum Formacji Pastoralno-Katechetycznej w Białymstoku.

Jedna osoba jest potrzebna do Koła różańcowego Matki Bożej Miłosierdzia. Chętna osoba prosimy o kontakt w zakrystii.