Dowiedź się więcej o naszej patronce Świętej Teresie z Lisieux

V Niedziela Wielkanocna 14.05.2017 PDF Drukuj Email

Cytat Tygodnia:
Bracia i Siostry, nie lękajcie się chcieć świętości! Nie lękajcie się być świętymi. [św. Jan Paweł II]

V Niedziela Wielkanocna
14 maj  2017

W ramach przygotowania do I Komunii w naszej parafii odbędą się następujące spotkania:

Środa       17 maja, próba po mszy świętej wieczornej
Czwartek  18 maja, druga próba
Piątek       19 maja, sprzątanie kościoła, po mszy wieczornej
Sobota      20 maja o 10:00 spowiedź dla dzieci i rodziców
Niedziela   21 maja o 12:00  I Komunia Święta

Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Białymstoku i Pieniężnie. Także dzisiaj zbiórka do puszek na fundacje „Pomóż Im”, na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi i hospicjum dla dzieci w Białymstoku

Mamy wreszcie ławki w naszym kościele, w związku z tym bardzo prosimy o nie przynoszenie do kościoła poduszek i siedzisk do klęczenia.  Prosimy także o nie przynoszenie starych książek na stolik z tyłu kościoła. To jest świątynia a nie antykwariat.

Rodzice bierzmowanych złożyli na budowę kościoła 2 tysiące złotych, składamy serdeczne Bóg zapłać!

Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Marcin Ossowski , Berlin
Marta Piszczatowska , Kleosin

Adrian Palak , Białystok
Emilia Pomichter , Kleosin

Stanisław Jan Jakubowski, Warszawa
Katarzyna Cudowska , Kleosin

Piotr Grabek , Łomża
Roksana Kochanowska , Kleosin
Zapowiedz I

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym