Dowiedź się więcej o naszej patronce Świętej Teresie z Lisieux

Niedziela Miłosierdzia Bożego 23.04.2017 PDF Drukuj Email
Cytat Tygodnia:
Otwórzcie się na największy dar Boga, na Jego miłość, która przez Krzyż Chrystusa objawiła się światu jako miłość miłosierna. Bądźcie gotowi świadczyć sprawie człowieka. Pomóżcie współczesnemu człowiekowi zaznawać miłosiernej miłości Boga! Niech w jej blasku i cieple ocala swoje człowieczeństwo!
[św. Jan Paweł II]

Niedziela Miłosierdzia Bożego
23 kwiecień  2017

W tym tygodniu obchodzimy:
24 kwietnia; uroczystość Św. Jerzego, Męczennika, Głównego Patrona Archidiecezji Białostockiej
25 kwietnia; święto Św. Marka, Ewangelisty,
26 kwietnia; uroczystość Św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski,
29 kwietnia; święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, Patronki Europy oraz Dzień Męczenników Duchownych Polskich z czasów II Wojny Światowej.

Dzisiaj ofiary do puszek na Caritas Archidiecezjalną, na pomoc narodowi syryjskiemu.

W dniu 1 maja o godzinie 8:00 z kościoła pw. Świętego Krzyża w Łapach wyruszy Piesza Pielgrzymka Ludzi Świata Pracy do Sanktuarium w Hodyszewie. Jesteśmy zaproszeni!

Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w kwietniu będzie w sobotę, 29 kwietnia o 18:00

Zbiórka wiosenna na dokończenie budowy naszego kościoła będzie w dniach 23 do 30 kwietnia. Przeprowadzą ją członkowie Rady Parafialnej. Ofiary można też składać na konto parafii.

Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Justyna Kondrat , Kleosin
Karol Mazur , Ignatki Osiedle
Zapowiedz II

Piotr Marcin Tylewski , Kleosin
Kamila Markowska , Mońki
Zapowiedz I

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym