Cytat Tygodnia:
Pamiętaj, że wszystko to, co ci się przydarza dobrego czy złego, pochodzi od Boga, abyś z jednej strony nie wbijał się w pychę, a z drugiej nie tracił odwagi.
[św. Jan od Krzyża]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII Niedziela Zwykła 19 listopad 2017

• W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia Niedziela Zwykła przed Adwentem.
  • Przez cały listopad modlimy się za wiernych zmarłych polecanych w wypominkach, początek nabożeństwa, codziennie o 17:15

Cytat Tygodnia:
Gdy zamykasz drzwi twego umysłu, Chrystus pozostaje na zewnątrz. Wprawdzie zdołałby wejść, ale nieproszony nie chce się wdzierać, nie chce zmuszać niechętnych.
[św. Ambroży]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII Niedziela Zwykła 12 listopad 2017

• W czwartek, 16 listopada, uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki Archidiecezji Białostockiej. Msze święte o 7 rano i wieczorem o 18:00.

„Idźcie i głoście” takie jest hasło pracy duszpasterskiej w roku liturgicznym 2016/2017..