Odwaga niegodziwców składa się wyłącznie ze strachu innych. Bądźcie odważni, a zobaczycie, jak opadną im skrzydła.
[św. Jan Bosko]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII Niedziela Zwykła 17 listopad 2019

• W następną niedzielę świętujemy już Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po mszy świętej o 12:00 krótka adoracja Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia.
  • W piątek 22 listopada liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, męczennicy, patronki muzyki kościelnej. W tym dniu w sposób szczególny modlimy się za pana Pawła naszego organistę i chór parafialny. Zapraszamy na uroczystą mszę świętą wieczorem.

W żadnym punkcie wiara chrześcijańska nie spotyka więcej sprzeciwu niż w stosunku do zmartwychwstania ciała.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII Niedziela Zwykła 10 listopad 2019

• Cały miesiąc listopad w naszej parafii modlimy się za zmarłych. Koła Różańcowe z naszej parafii odmawiają różaniec w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!
  • Jutro, 11 listopada przypada 101 rocznica odzyskania niepodległości Polski. Uroczysta msza święta za Ojczyznę w naszym kościele będzie wieczorem o 18:00 po mszy złożymy kwiaty przed pomnikiem obok kościoła parafialnego. Serdecznie zapraszamy!

„W mocy Bożego Ducha”  Takie jest hasło pracy duszpasterskiej w roku liturgicznym 2018/2019..