Miłosierdzie okazuje ten, kto sam spodziewa się miłosierdzia. Kto szuka życzliwości, niech ją sam praktykuje.
[św. Piotr Chryzolog]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV Niedziela Zwykła 14 lipiec 2019

• Na dokończenie budowy naszej świątyni złożono ofiarę: anonimowo oraz Koło Różańcowe Matki Boskiej Bolesnej, w sumie 1600 złotych. Bardzo dziękujemy!
  • Dziękujemy także firmie „Sokół” za gratisowe przywiezienie pielgrzymów z Juchnowca Kościelnego. Bóg zapłać!

Chciałabym przemierzyć ziemię, głosząc Twoje imię, o Jezu, i zasadzić na niewiernym gruncie Twój chwalebny krzyż, ale jedna misja nie wystarczy mi, chciałabym w tym samym czasie głosić Ewangelię w czterech stronach świata i na dalekich wyspach.
[św. Teresa z Lisieux]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV Niedziela Zwykła 7 lipiec 2019

• W okresie wakacyjnym, lipiec i sierpień, kancelaria parafialna będzie nie czynna. Wszelkie sprawy załatwiamy w zakrystii po mszy rannej lub wieczornej. Wracamy też do zwykłych nabożeństw w naszym kościele; we wtorek ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek godzinna adoracja o 17:00 Gorąco zapraszamy!
  • Dziękujemy Pielgrzymom za modlitwę jaką podjęli w drodze do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu.