Chór Vox Cordis Parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kleosinie

                               Dyrygent Jolanta Drużyńska

                               Korepetytor Paweł Krasiński

Chór powstał w 2009 r. z inicjatywy ówczesnego organisty Przemysława Kummera i proboszcza o. Janusza Walerowskiego SVD. Chór przez P. Kummera prowadzony był do roku 2011. Obecnie chór prowadzi Jolanta Drużyńska. Natomiast korepetytorem jest Paweł Krasiński. Od początku istnienia zespół włącza się aktywnie w uświetnianie uroczystości kościelnych w Białymstoku. Uczestniczy w niedzielnej Eucharystii i śpiewa w trakcie okresowych nabożeństw roku liturgicznego w kościele parafialnym. Wykonywany repertuar obejmuje przede wszystkim pieśni i utwory religijne na cały rok liturgiczny. W skład chóru wchodzą przedstawiciele kilku pokoleń, których łączy wspólna chęć uwielbienia Pana Boga poprzez śpiew. Próby odbywają się w każdy piątek o godzinie 18.45.

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne

Poradnia małżeńska