Chór Vox Cordis Parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kleosinie

Dyrygent Jolanta Drużyńska

Korepetytor Paweł Krasiński

Chór powstał w 2009 r. z inicjatywy ówczesnego organisty Przemysława Kummera i proboszcza o. Janusza Walerowskiego SVD. Chór przez P. Kummera prowadzony był do roku 2011. Obecnie chór prowadzi Jolanta Drużyńska. Natomiast korepetytorem jest Paweł Krasiński. Od początku istnienia zespół włącza się aktywnie w uświetnianie uroczystości kościelnych w Białymstoku. Uczestniczy w niedzielnej Eucharystii i śpiewa w trakcie okresowych nabożeństw roku liturgicznego w kościele parafialnym. Wykonywany repertuar obejmuje przede wszystkim pieśni i utwory religijne na cały rok liturgiczny. W skład chóru wchodzą przedstawiciele kilku pokoleń, których łączy wspólna chęć uwielbienia Pana Boga poprzez śpiew. Próby odbywają się w każdy piątek o godzinie 18.45.