W niedzielę 8 grudnia o 14:00 w naszej świątyni zawitał św. Mikołaj i obdarował dzieci prezentami

5 października w sobotę, na mszy świętej o 16:00 w naszym kościele odbyły się święcenia diakonatu dla czterech młodych Werbistów. Święceń udzielił ks. bp Henryk Ciereszko

Uroczystość Triduum Paschalnego

11.11.2018 z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, przy kościele parafialnym w Kleosinie została odsłonięta pamiątkowa tablica

 

W sobotę, 27.10.2018 r., członkowie Ruchu Światło-Życie (tzw. Oazy), działającego przy naszej parafii, już po raz piąty byli gospodarzami imprezy integracyjnej dla młodzieży oazowej z całej archidiecezji białostockiej. 
Dysko-K 5 – bo pod taką nazwą wystartowało to wydarzenie – rozpoczęło się wspólnym uczestnictwem w uroczystej, wieczornej Mszy Świętej w intencji Ruchu Światło-Życie oraz misjonarzy i misji. Homilię, mówiącą o tym, czym jest ofiara w życiu katolika oraz o nierozerwalnym związku bycia uczniem Chrystusa z byciem Jego apostołem-misjonarzem, wygłosił ks. Karol Godlewski, wikariusz parafii pw. Znalezienia i Podwyższenia Krzyża Świętego w Korycinie.
Po zakończeniu Najświętszej Ofiary dalszy ciąg sobotniego spotkania miał miejsce w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Kleosinie, gdzie dzięki gościnności Pana Dyrektora oraz zaangażowaniu D&Devents, młodzież oazowa bawiła się wspólnie do późnych godzin nocnych.
Wydarzenie to -  ma wyjątkowy charakter z wielu względów, jednak z pewnością najbardziej cennym jest żywe doświadczenie „nowej kultury” – ideału wychowawczego Ruchu.
Chcąc uchwycić istotę „nowej kultury” można powiedzieć, że jest to taki styl życia, w którym wypełniają się słowa świętego Pawła Apostoła z trzeciego rozdziału listu do Kolosan – styl życia „nowego człowieka” (Kol 3,1-17).
Nowość ta opiera się na zmianie paradygmatów w każdej dziedzinie życia obejmując tym samym nie tylko tzw. „sprawy duchowe”, lecz całego człowieka.
W myśl tejże właśnie „nowej kultury” młodzi ludzie z różnych zakątków archidiecezji białostockiej zgromadzili się, by razem się modlić, słuchać Słowa Bożego i przyjąć żywego Chrystusa, a następnie radość z tego spotkania przenieść do wspólnej zabawy.

Zapraszamy do śledzenia życia Ruchu Światło-Życie przy naszej parafii na portalu społecznościowym

Facebook: https://www.facebook.com/oazakleosin/

8 września pielgrzymka do Krypna

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne

Poradnia małżeńska