Bardzo gorąco zapraszamy do uczestnictwa w spektaklu pod tytułem „Tajemnica Eucharystii”.
Sztuka będzie przedstawiona 16 lutego w niedzielę o 19:00 w dolnym kościele w Kleosinie.

Wstęp jest wolny, spektakl będzie grany przez Teatr Ewangelizacyjny z Czarnej Białostockiej, a organizacją zajął się Domowy Kościół w Kleosinie.

Spektakl jest stworzony na podstawie objawień Cataliny Rivas, mistyczki z Boliwii dotyczącej Sakramentu Eucharystii. Przedstawienie jest zainspirowane realizowanymi już w Polsce inscenizacjami. Opowiada o poszczególnych częściach Mszy Świętej. Widz patrząc oczami boliwijskiej mistyczki może dowiedzieć się co tak naprawdę dzieje się podczas sprawowania Eucharystii. Spektakl pozwala na nowo odkryć piękno Mszy świętej i w towarzystwie Maryi Matki Jezusa świadomie przebyć drogę Mszy Świętej.