Ja jestem światłością świata,kto idzię za Mną, będzie miał światło życia. [J 8,12b]

NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 06.02.2011

15:00 Godzina Miłosierdzia

We wtorek w ramach katechezy zostanie wyświetlony flm BELLA.

W czwartek (10.02) Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy, siostry świętego Benedykta z Nursji

W piątek (11.02) Wspomnienie NMP z Lourdes.
Tego dnia Kościół obchodzi XVII ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO. Mamy więc szczególną okazję do pogłębienia postawy wrażliwości, refleksji i czynnego działania wobec cierpiących i chorych, osamotnionych, dla tych, których mamy bardzo blisko siebie, i dla tych, których nie znamy. Współczesny świat bardzo potrzebuje wielu dobrych Samarytan. W naszym kościele nabożeństwo za chorych z udzielaniem Sakramentu Chorych o godz. 17:30 Serdecznie prosimy o pomoc wszystkim chorym, niepełnosprawnym i seniorom w dotarciu do naszej świątyni.

Sprzątanie kościoła: Wyszyńskiego 10: Zieniewicz, Ciulkin, Wigda, Pokoleńczuk, Kaweccy.

Bilety na bal 19 lutego można odbierać po Mszy św.

W sklepiku prasa katolicka. Nowy numer Gościa Niedzielnego Nasza Arka,

Bóg zapłać za złożone ofiary.

Na budowę koscioła zebrano 4138 zł

Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy jak najserdeczniejsze życzenia, a wszystkim Parafianom życzymy błogosławionej Niedzieli i wielu łask w nowym tygodniu.

Pożegnanie O. Radosław Gawryś SVD
Powitanie O. Pawła Smaglijenko SVD