Cieszcie się i radujcie, albowiem wielka jest wasza nagroda w niebie.[Mr 5,12a
]

NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 30.01.2011

Dzisiejsza niedziela, ostatnia niedziela stycznia, tradycyjnie obchodzona jest w Kościele jako Światowy Dzień Trędowatych
15:00 godzina Miłosierdzia

19:00 koncert kolęd

W poniedziałek 31.01 Wspomnie. św. Jana Bosco, kpł

We wtorek katecheza dla dorosłych.

W środę 02.02 Święto Ofiarowania Pańskiego MB Gromnicznej Msze Św. o godz. 7:30; 18:00 Podczas Mszy poświęcenie świec. Świece do nabycia w naszym kiosku
Jest to jednocześnie Dzień Życia Konsekrowanego modlimy się w intencji sióstr zakonnych i zakonników. W Katedrze Ksiądz Arcybiskup Edward Ozorowski odprawi uroczystą Mszę św. w intencji osób konsekrowanych.

W czwartek (03.02) Wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika W tym dniu po każdej Mszy św. udzielimy zebranym w kościele błogosławieństwa św. Błażeja.

W sobotę (05.02) Wspomnienie św. Agaty Sycylijki, dz i m. Podczas Mszy św. poświęcenie chleba i soli ku czci św. Agaty.

Pierwszy: czwartek piątek i sobota miesiąca.

Piątek - 17:30 Nabożeństwo Wynagradzające do Najśw. Serca Pana Jezusa. Spowiedź dla dzieci o 16:30

Sobota – 17:30 Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP
Chorych odwiedzimy od godz. 9:00.
Msza Św. za ofiarodawców na budowę kościoła o godz. 18:00.
O godz. 21:00 Apel Jasnogórski

Sprzątanie kościoła: Wyszyńskiego 10: Żuk, Kulesza, Silwon, Szczepura, Stankiewicz. Bóg zapłać za posprzątenie kościoła.

W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku.

Sprawozdanie z wizyty duszpasterskiej w najbliższym czasie

Wolne miejsca na Bal Karnawałowy 19.02.2011

Jest jeszcze osiem miejsc na pielgrzymke do Rzymu na beatyfikację.

06 lutego - Pożegnanie O. Radosława

Bóg zapłać za złożone ofiary

Z całego serca proszę o pomoc w rozebraniu dekoracji i posprzątanie kościoła w sobotę od 9:00.

Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy jak najserdeczniejsze życzenia, a wszystkim Parafianom życzymy błogosławionej Niedzieli i wielu łask w nowym tygodniu

Zapowiedzi wydarzeń