Otwarło się niebo i zabrzmiał głos Ojca: To jest mój Syn umiłowany, jego słuchajcie.[Por.Mk 9,6]

Niedziela Chrztu Pańskiego 09.01.2011 r.

Wspominając dzisiaj chrzest Pana Jezusa w Jordanie, myślimy także o naszym chrzcie, który jest początkiem i fundamentem naszego chrześcijańskiego życia.

Dziś na Mszy św. o godz. 10:00 w miejsce kazania miały wystąpić przedszkolaki z jasełkami. W związku z chorobą dzieci,jasełka przeniesione są na następną niedzielę. Zapraszamy.

O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia.

Trwają odwiedziny duszpasterskie zwane „kolędą”.
10.01 poniedziałek: Reja (Janusz) Kraszewskiego 14 (Radek), 2b(Adam)
11.01 wtorek: Kraszewskiego 2 (Janusz) 1 (Radek) 2d (Adam)
12.01 środa: Kraszewskiego 8 (Adam, Radek), 4 (Janusz)
13.01 czwartek: Kraszewskiego 6 (Radek), 10 (Adam) 2a (Janusz)
14.01 piątek: Kraszewskiego 10a (Radek, Janusz) 10b (Adam)
Przypominam, że po księży przyjeżdżamy lub przychodzimy i odprowadzamy lub odwozimy!!!!

W poniedziałek rozpoczyna się w liturgii Kościoła Okres Zwykły i trwa do wtorku przed Środą Popielcową.
Jednak tradycyjnie przedłużamy śpiewanie kolęd do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, zwanego u nas Matki Bożej Gromnicznej.

W środę O godz. 17:30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

W czwartek O godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu

W sobotę (15.01) Uroczystość Św. Arnolda Janssena Założyciela trzech Zgromadzeń Misyjnych.
W kościele Msza o 7:30, w kaplicy domowej o 17:00.
Intencja z Mszy o 18:00 z kościoła zostanie odprawiona w kaplicy domowej o 17:00
Mszy św. przewodniczyć będzie Jego Ekscelencja Abp Edward Ozorowski. Serdecznie zapraszamy!!!

Sprzątanie kościoła: Wyszyńskiego 8: Rodziny Dziekońscy, Engiel, Szczech, Tomaszewscy, Kuc

Bóg zapłać za złożone ofiary.

W kiosku parafialnym jest Gość Niedzielny, W służbie Miłosierdzia, Nasza Arka, W drodze. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Obrazy książki kropidełka i świece do lichtarzyków.

Od poniedziałku 10 stycznia funkcję kościelnego w naszej Parafii obejmuje Pan Marek Radziwon. Życzymy Bożego błogosławieństwa i wielu łask w tej posłudze.

Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy jak najserdeczniejsze życzenia, a wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy błogosławionej Niedzieli, owocnego tygodnia

Zapowiedzi wydarzeń