Dziękujcie Ojcu, który was uzdolnił do uczestnictwa w dziale świętych w światłości.[Kol 1,12]

na Niedzielę Chrystusa Króla  21.11.2010

Za publiczne odmówienie Litanii do Serca Pana Jezusa oraz Aktu Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św. i modlitwa w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego).

Po Mszy Świętej o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt Poświęcenia Rodziny Ludzkiej Chrystusowi Królowi.

Dzisiaj o 15:00 Godzina Miłosierdzia.

W poniedziałek (22.11) Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy - patronki muzyki i śpiewu kościelnego, organistów i chórzystów.

We wtorek katecheza dla dorosłych. Wprowadzenie w rok liturgiczny: W komunii z Bogiem

W sobotę Msza św. za zmarłych, których rocznica śmierci przypada w listopadzie.

Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Codziennie z wyjątkiem niedziel i uroczystości o godz. 6.00 roraty, na które zapraszamy wszystkich parafian. Dzieci przynoszą zrobione przez siebie lampiony.
Przez adwent nie będzie Mszy o 7:30

Św. Mikołaj do naszej Parafii przybędzie 05 grudnia w niedzielę. Tradycyjnie można przygotowywać paczki dla swoich dzieci.

Rekolekcje adwentowe
rozpoczną się w naszej Parafii 12 grudnia w III Niedzielę Adwentu. Poprowadzi je O. Piotr Noe Faruga OCD z Lublina

Sprzątanie kościoła ul. Wyszyńskiego 7: Państwo Falkowscy, Baranowscy, Olszewscy, Czarneccy, Pani Małolepsza.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” do którego dziś dołączony jest kalendarz na rok 2011. Miesięcznik „LIST” oraz piękny album o O. Pio wraz z filmem fabularnym na DVD.
Od przyszłej niedzieli w kiosku parafialnym można nabywać świece Caritas na stół wigilijny oraz opłatki.

Gorąca prośba aby opłatki nabywać w Parafii a nie na bazarach czy sklepach.

W przyszłą niedzielę
taca na budowę naszego kościoła.

Bóg zapłać za złożone ofiary

Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy jak najserdeczniejsze życzenia, a wszystkim Parafianom błogosławionej niedzieli i wielu łask w tygodniu.

Szukamy sponsorów na wieczór kolęd w wykonaniu Arki Noego.
Osoby prywatne, firmy chętne do pomocy mogą zgłaszać się telefonicznie lub pocztą elektroniczną.
Numery telefonów do kancelarii: 85/7474800  fax. 85/7474801.