Wszechmoc Boża wyraża się przede wszystkim w fakcie przebaczania i miłosierdzia, gdyż poprzez dobrowolne przebaczenie Pan chce okazać swoją najwyższą moc.
[św. Tomasz z Akwinu]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Zwykła 14. 01. 2021

• W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, początek Wielkiego Postu. To czas pokuty i nawrócenia. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Plan mszy świętych na ten dzień: 7:00, 10:00, 16:00 i 18:00, na każdej mszy obrzęd posypania głów popiołem.
  • Wielki Post to okres pokutny w Kościele; Droga Krzyżowa w każdy piątek o 16:00 i 17:30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedziele o 17:15. Bardzo serdecznie zapraszamy na te nabożeństwa.
  • Od przyszłej niedzieli nie ma już mszy o 7:00 i 16:00, wracamy do starego planu: 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00, z tym że msza o 10:00 i 12:00 jest także w dolnym kościele. Przypominamy też, że w niedzielę przed mszą o 8:00 śpiewamy w naszym kościele Godzinki.
  • Dzisiaj niezaplanowana zbiórka do puszek na pomoc dwuletniemu Kubusiowi Suchodole, na zakup koniecznych lekarstw. Dziękujemy w jego imieniu za złożone datki.
  • Została złożona ofiara na kościół/witraże w wysokości 1000 zł. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!