Wiara jest koroną godności człowieka. Niesłychanie trudno odzyskać straconą koronę i umieścić ją ponownie na głowie.
[sł. Boży kard. Stefan Wyszyński]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 3 styczeń 2021

• W środę, 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego, znane popularnie jako Trzech Króli. Na każdej mszy poświęcenie kredy. Msze święte tak jak w niedzielę: 7:00, 8:00, 10:00, 12:00, 16:00 i 18:00
  • Także 6 stycznia przypada 8 rocznica śmierci o. Janusza Walerowskiego SVD, pierwszego proboszcza parafii. Po mszy świętej o 10:00 złożymy kwiaty na grobie o. Janusza i odmówimy dziesiątkę różańca. Zapraszamy!
  • Przyszła niedziela to Niedziela Chrztu Pańskiego, zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Dekoracja świąteczna pozostanie w kościele tradycyjnie do 2 lutego.
  • Dane statystyczne naszej Parafii za rok 2020: Chrzest 52, Pierwsza Komunia 46, Bierzmowanie 81, Śluby 9, Zmarli 22.
  • Z tej racji, że nie ma kolędy, msze święte w styczniu będą także wieczorem. Zapraszamy też na nabożeństwa: we wtorek ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i w czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:00.