Trzeba kochać się w rodzinie, dzielić miłość w domu, aby nauczyć oddawać się innym. Nauka dawania musi kosztować, musi boleć, żeby coś znaczyć. Miłość, która nie przysparza cierpień, nie jest prawdziwa. Zrezygnowanie z czegoś, co chcemy mieć… to jest miłość.
[św. Matka Teresa z Kalkuty]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Świętej Rodziny 27 grudzień 2020

• Przypominamy o dodatkowych mszach świętych w niedzielę i święta o 7:00 i 16:00, także msze święte o 8:00, 10:00 i 12:00 są w górnym i dolnym kościele.
  • Zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne, 31 grudnia po mszy o 18:00, będziemy dziękować Bogu za Stary Rok.
  • W Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, plan mszy świętych jest następujący: 8:00, 10:00, 12:00, 16:00 i 18:00
  • Bardzo dziękujemy za ofiarowane bombki (dekoracje świąteczne) do choinek. Starczy ich na kilka lat. Bóg zapłać!
  • Na dokończenie budowy naszej świątyni i na potrzebujące rodziny zostało złożone 1500 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  • Z racji panującej pandemii, ks. Arcybiskup Tadeusz Wojda metropolita białostocki odwołał w tym roku wizytę duszpasterską tak zwaną kolędę.