Jednorodzony Syn Boży stał się Synem Człowieczym, by synów ludzkich uczynić synami Bożymi. On, w ludzkim ciele sługa, w tym ciele służył tym, którzy są Jego sługami; czyni ich wolnymi, aby mogli oglądać Boga w postaci Bożej.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 22 listopad 2020

• W związku z ograniczeniami co do ilości wiernych w kościele, aby parafianie mogli bezpieczniej uczestniczyć we mszy świętej wprowadzamy następujące zmiany:
    W ciągu tygodnia dodatkowa msza święta o 16:00 aby zmniejszyć ilość wiernych na mszy wieczornej o 18:00
  • Ważna informacja, różaniec w intencji wiernych zmarłych   polecanych w wypominkach będzie odmawiany zarówno o 16:00 jak i 18:00. Serdecznie zapraszamy!
    W niedziele wprowadzamy dwie msze święte dodatkowe, o 7:00 rano i o 16:00, plan mszy niedzielnych będzie następujący:
    07:00 górny kościół
    08:00 górny i dolny kościół
    10:00 górny i dolny kościół
    12:00 górny i dolny kościół
    16:00 górny kościół (msza z wypominkami)
    18:00 górny kościół (msza z wypominkami)
  • Proszę się zapoznać z nowym planem, bo jest to związane małą zmianą przyjętych intencji mszalnych, za niedogodność przepraszamy. Ten plan będzie obowiązywał do 29 listopada włącznie.
  • Przyszła niedziele, 29 listopad to już Pierwsza Niedziela Adwentu. Tradycyjnie w adwencie zapraszamy na msze roratnie, które w naszym kościele będą o 6 rano w poniedziałek, środę i sobotę.
  • Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w listopadzie będzie 28 listopada o 18:00, prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  • W naszym sklepiku są do nabycia kalendarze misyjne oraz Seminarium Duchownego w Białymstoku. Gorąco zachęcamy do nabywania tych katolickich publikacji.