Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Cytat tygodnia:
Trzeba zawsze mieć roztropność i miłość. Roztropność ma oczy, a miłość nogi. Miłość chciałaby biec do Boga, ale jej poryw ku Niemu jest ślepy i czasem mogłaby się potknąć, gdyby nie była prowadzona przez roztropność. Roztropność, gdy widzi, że miłość mogłaby nie panować nad sobą, pożycza jej oczu.
[św. Pio z Pietrelciny]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII Niedziela Zwykła 8 listopad 2020

 • W niedzielę 8 listopada kończy się kwarantanna dla wspólnoty Domu Zakonnego i duszpasterzy Parafii. Wszystkim dziękujemy za modlitwę i troskę. Chorzy Współbracia przeszli chorobę w miarę łagodnie. W poniedziałek, 9 listopada wracamy do zwykłych zajęć duszpasterskich.
 • Od soboty, 7 listopada rząd wprowadził nowe ograniczenia także w związku z ilością wiernych w kościołach. W związku z tym, aby parafianie mogli bezpieczniej uczestniczyć we mszy świętej wprowadzamy następujące zmiany:
  W ciągu tygodnia dodatkowa msza święta o 16:00 aby zmniejszyć ilość wiernych na mszy wieczornej o 18:00
  Ważna informacja, różaniec w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach będzie odmawiany zarówno o 16:00 jak i 18:00. Serdecznie zapraszamy!
  W niedziele (od 15 listopada) wprowadzamy dwie msze święte dodatkowe, o 7:00 rano i o 16:00, plan mszy niedzielnych będzie następujący:
  07:00 górny kościół
  08:00 górny i dolny kościół
  10:00 górny i dolny kościół
  12:00 górny i dolny kościół
  16:00 górny kościół (msza z wypominkami)
  18:00 górny kościół (msza z wypominkami)
 • Proszę się zapoznać z nowym planem, bo jest to związane małą zmianą przyjętych intencji mszalnych, za niedogodność przepraszamy. Ten plan będzie obowiązywał przez cały listopad, chyba że rząd wprowadzi nowe regulacje, którym się podporządkujemy.
 • W środę 11 listopada przypada 102 Rocznica Odzyskania Niepodległości. Msza święta w intencji naszej Ojczyzny będzie sprawowana o 16:00, po Mszy złożymy kwiaty i zapalimy znicze przed pomnikiem obok kościoła. Serdecznie zapraszamy.
 • Serdecznie witamy we wspólnocie Domu Zakonnego i w Parafii, o. Alojzego Szczeponek SVD. Ojciec Alojzy długie lata pracował jako misjonarz w Kongo. Od 1 listopada ma przeznaczenie do pracy duszpasterskiej w Kleosinie. Życzymy mu dużo Bożego błogosławieństwa.
 • Jeszcze smutna wiadomość, 30 października odszedł do Boga świętej pamięci Władysław Dubieńczuk (97 lat), ojciec naszego Współbrata Bogdana. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne

Poradnia małżeńska

Program duszpasterski

Temat trzyletniego programu duszpasterskiego, przygotowanego na lata 2019-2022 brzmi „Eucharystia daje życie”.

więcej

 

Parafianie online

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.