Drodzy Parafianie!

Dzielę się z Wami informacją, że po wykonaniu testów na obecność Covid 19, u kilku Współbraci w Domu Misyjnym św. Kazimierza w Kleosinie jak i u duszpasterzy przyniosły wynik dodatni.

Jako że mieszkamy razem i pracujemy razem, decyzją sanepidu białostockiego, cała wspólnota jest poddana dziesięciodniowej kwarantannie. W tym czasie zamknięty będzie dom zakonny, kościół i kancelaria parafialna.
Kwarantanna obowiązuje od 30 października do 8 listopada włącznie.

Wszystkie intencje przyjęte będą odprawiane tak jak są zapisane, w Domu Zakonnym.

Zamiast różańca w intencji wiernych zmarłych, od 1 listopada do 8 będzie sprawowana msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach.

Jeśli chodzi o pogrzeby i chrzty to proszę szukać pomocy duszpasterskiej w sąsiednich parafiach.

Bardzo przepraszamy Was za te utrudnienia, jest to dla nas wszystkich trudny czas, ufamy jednak że nawet z tego niełatwego czasu Pan Bóg wyprowadzi wiele dobra.

Zapewniamy Was o naszej modlitewnej pamięci i prosimy o to samo.

W miłości Słowa Bożego
o. Franciszek Martyna SVD