W trzech przypadkach twe usta pełne są mądrości i roztropności: gdy wyznajesz własne nieprawości, gdy wielbisz i dzięki składasz Panu, gdy przemawiasz ku zbudowaniu. W połowie powinieneś wielbić Pana, a wreszcie, gdy starczy mądrości, także budować bliźniego.
[św. Bernard]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela Zwykła 18 październik 2020

• Bardzo prosimy o dezynfekowanie rąk wchodząc do Kościoła i zakładanie maseczek podczas Mszy Świętej, spowiedzi i nabożeństw.
  • Z racji nowych obostrzeń dotyczących walki z pandemia, od przyszłej niedzieli będą sprawowane dwie msze w tym samym czasie, w górnym i dolnym kościele. W górnym, pierwsza i druga intencja, w dolnym trzecia. Zmiana ta dotyczy tylko mszy sprawowanych w niedzielę o 8:00, 10:00 i 12:00
  • Miesiąc listopad tradycyjnie poświęcony jest w sposób szczególny pamięci wiernych zmarłych. W naszym kościele cały listopad będzie odmawiany różaniec w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach. Kartki do wypominek można wziąć ze stolika z tyłu kościoła. Prosimy o wyraźne pisanie imion wiernych zmarłych.
  • Za pozwoleniem Kurii Metropolitarnej Białostockiej, dzisiaj będzie przeprowadzona specjalna zbiórka do puszek na leczenie pięciomiesięcznego Nikodema Wasilewskiego. Zbiórka przeznaczona jest na pokrycie kosztów związanych terapią. Dziękujemy za pomoc.
  • Spotkanie Ministrantów odbędzie się w najbliższy wtorek po Mszy Świętej wieczornej. Serdecznie zapraszamy.