Zło mija mimo pochwał głupoty, dobro zostaje mimo wahań nieuctwa i protestów zazdrości. Przykre jest jedynie to, że ludziom dopiero wtedy udaje się sprawiedliwość, gdy ich już nie ma między nami.
[Denis Diderot]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Niedziela Zwykła 4 październik 2020

• W naszej parafii nabożeństwo różańcowe jest codziennie o 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich a dzieci zapraszamy przed ołtarz do wspólnej modlitwy różańcowej.
  • Na ostatnim spotkaniu z Radą Parafialną zostało ustalone, że kontynuujemy zbieranie funduszy na dokończenie budowy naszej świątyni. W przyszłym roku planujemy wstawienie 2 nowych witraży, położenie posadzki w dolnym kościele, wykończenie pomieszczenia na samej górze wieży kościoła.
    Zbiórka na dokończenie budowy naszej świątyni, w tym roku epidemii będzie w dniach od 11 do 25 października. Z racji epidemii zostanie przeprowadzone w innej formie. Członkowie Rady Parafialnej nie będą chodzili po domach. Ofiary będzie można złożyć: bezpośrednio w kancelarii lub zakrystii, przez przelew na konto parafialne, w kopercie z podpisem w czasie składki niedzielnej, lub członkom Rady Parafialnej, którzy są upoważnieni do takowej zbiórki i wydadzą odpowiednie pokwitowanie. Pełna lista członków Rady Parafialnej znajduje się na tablicy ogłoszeń. Już teraz dziękujemy za Waszą ofiarność.
  • W zeszły czwartek w naszej parafii miało miejsce bierzmowanie, sakrament przyjęło 81 osób. Rodzice bierzmowanych na budowę kościoła złożyli ofiarę w wysokości 5150 złotych. Serdeczne Bóg zapłać!
  • W przyszłą niedziele zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia
  • Bardzo prosimy o dezynfekowanie rąk wchodząc do Kościoła i zakładanie maseczek podczas Mszy Świętej, spowiedzi i nabożeństw.