Poznanie Boga miłości miłosiernej jest niewyczerpalnym źródłem nawrócenia. Ci, którzy takiego Boga poznali, nie mogą żyć inaczej, jak stale nawracając się.
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI Niedziela Zwykła 27 wrzesień 2020

• 1 października, w czwartek odpust ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Mszy świętej o 18:00 będzie przewodniczył ks. Arcybiskup Metropolita Białostocki Tadeusz Wojda. W czasie mszy świętej zostanie udzielony sakrament bierzmowania.
  • W ramach duchowego przygotowania do odpustu, dzień wcześniej, to jest 30 września (środa) całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się po mszy świętej o 7 rano, zakończenie o 17:00. Gorąco zachęcam wszystkich, aby znaleźć czas na modlitwę w tym dniu. Będziemy dziękować Panu Bogu za otrzymane łaski i prosić o Jego dalsze błogosławieństwo. W sposób szczególny proszę Koła Różańcowe naszej parafii, służbę liturgiczną, młodzież przygotowującą się do bierzmowania o udział w tej adoracji. Niech to będzie dla nas czas łaski i podziękowania Bogu za orędownictwo naszej patronki św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  • Miesiąc październik to czas modlitwy różańcowej. W naszej parafii nabożeństwo różańcowe codziennie o 17:30. Zachęcam do uczestnictwa wszystkich a dzieci zapraszamy przed ołtarz do wspólnej modlitwy różańcowej.
  • Spowiedź dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i świadków, 30 września (środa) od godziny 16:00
  • Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w pożarze w obozie dla uchodźców w Lesbos w Grecji.
  • Została złożona anonimowo ofiara na budowę kościoła, w wysokości 400 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  • Dzisiaj po mszy o 18:00 spotkanie Rady Parafialnej