Pan Bóg pragnie, aby w modlitwach wyrażało się nasze pragnienie, abyśmy stali się zdolni do przyjęcia tego, czym nas pragnie obdarzyć.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII Niedziela Zwykła 6 wrzesień 2020

• Jak już było ogłaszane, w tym roku z racji pandemii nie jest organizowana pielgrzymka do Krypna. Zachęcamy wiernych do indywidulanego odwiedzenie tego sanktuarium.
  • 8 września, we wtorek przypada święto Narodzenia NMP. Msze święte o 7 rano i wieczorem o 18:00. Zapraszamy!
  • Robimy nabór nowych ministrantów, szczególnie zachęcamy tych, którzy w tym roku po raz pierwszy przyjęli Komunię Świętą. Chętni proszę się zgłaszać w zakrystii.
  • Została złożona ofiara na budowę kościoła (witraże) przez członków Koła Różańcowego Matki Boskiej Bolesnej w wysokości 800 złotych. Serdeczne Bóg zapłać!
  • W przyszła niedzielę, 13 września zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno Katechetyczne w Białymstoku.

Zapowiedzi wydarzeń