Pokora i wstyd po uczynionym grzechu daleko są milsze Bogu niż pycha po spełnieniu dobrego uczynku.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV Niedziela Zwykła 05 lipiec 2020

• Pamiętajmy że wciąż obowiązują obostrzenia sanitarne z racji panującej epidemii. Prosimy uczestniczyć we Mszy Świętej i Nabożeństwach z zasłoniętą twarzą.
  • W okresie wakacyjnym, lipiec i sierpień, kancelaria parafialna jest nieczynna. Sprawy duszpasterskie proszę załatwiać w zakrystii po mszach rannych i wieczornych. W pilnych sprawach proszę się zgłaszać na furtę Domu Misyjnego św. Kazimierza.
  • Nabożeństwa w naszej parafii: we wtorek ku czci świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Gorąco zapraszamy!
  • Przedszkole Sióstr Misjonarek Św. Rodziny mieszczące się przy ul. Zielnej 16 zaprasza  dzieci w wieku od 2,5 -6 lat w swoje szeregi. Zapewniamy dzieciom wychowanie w duchu wartości katolickich oraz wszechstronny rozwój. Rodzinom uboższym obniżamy koszty kształcenia dziecka. Zadbaj o dobro duchowe twojej pociechy.
  • Rodzice dzieci pierwszokomunijnych złożyli ofiarę na kościół (witraże) w wysokości 2500 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  • Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:
    Martyna Zimnoch Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus w Kleosinie
    Piotr Rakus Parafia M. Bożej Anielskiej w Lipsku
    Zapowiedź I
    Piotr Truskolaski Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus w Kleosinie
    Nela Czwalińska Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus w Kleosinie
    Zapowiedź I
    Uwagi związane z przeszkodami kanonicznymi do zawarcia tych małżeństw, prosimy zgłaszać w Kancelarii Parafialnej lub Zakrystii.