Miłość jest z Boga i jest Bogiem: jest nią zatem właśnie Duch Święty, przez którego miłość Boża rozlewa się w sercach naszych i sprawia, że mieszka w nas Trójca.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Najświętszej Trójcy 7 czerwiec 2020

• Codziennie o 17:30 w naszym kościele jest nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Gorąco zapraszamy.
  • I Komunia Św. w naszej parafii będzie miała miejsce 27 czerwca (sobota) na mszy świętej o 10:00
    Plan przygotowań jest następujący:
    Próby dla dzieci: 23 czerwca (wtorek) o 19:00 i 25 czerwca (czwartek) też o 19:00
    Spowiedź dla dzieci i rodziców: 26 czerwca (piątek) o 16:00
    Poświęcenie książeczek komunijnych będzie miało miejsce w czasie
    I Komunii, prosimy rodziców o zakup książeczek dla swoich dzieci.
  • Procesje Bożego Ciała mają się odbyć na terenie przykościelnym a nie na ulicach miejscowości. Z tej racji, że w Kleosinie nie ma możliwości procesji wokół kościoła, w tym roku (epidemii), nie będzie procesji Bożego Ciała w naszej parafii.
    A msze święte 11 czerwca w Uroczystość Bożego Ciała będą tak jak w niedziele: 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00
  • Przypominam zarządzenie rządowe odnośnie walki z epidemią, że w pomieszczeniach zamkniętych, a takim jest kościół, nadal obowiązują maseczki. Proszę o stosowanie się do tych zarządzeń!
  • W przyszłą niedzielę, 14 czerwca taca jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Białymstoku i Pieniężnie.
  • Została złożona ofiara na budowę kościoła (witraże) w wysokości 1500 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  • Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:
    PAWEŁ BOROWSKI Parafia Św. Józefa Rzemieślnika w Księżynie
    KLAUDIA LEWICKA Parafia Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kleosinie
    Zapowiedź I
    ŁUKASZ SANIK Parafia Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kleosinie PAULINA OLSZAŃSKA Parafia Św. Józefa Rzemieślnika w Księżynie
    Zapowiedź I
    Uwagi związane z przeszkodami kanonicznymi do zawarcia wymienionych małżeństw proszę zgłaszać w Kancelarii Parafialnej.