Duch jest różnorodny w swoich darach. Tchnie tam, gdzie chce. Czyni to nieoczekiwanie, w miejscach nieoczekiwanych i w formach wcześniej niewyobrażalnych, ale ukazuje nam także, że działa On, mając na względzie jedno Ciało, i że działa w jedności jedynego Ciała.
[św. Jan Maria Vanney]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Zesłanie Ducha Świętego 31 maja 2020

• W związku ze zniesieniem obostrzeń odnośnie zgromadzeń, z dniem dzisiejszym wracamy do zwykłego sprawowania mszy świętej, tylko w górnym kościele. Serdecznie zapraszamy na Eucharystie.
  • W miesiącu czerwcu codziennie o 17:30 w naszym kościele będzie nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Gorąco zapraszamy.
  • Mając na uwadze decyzje służb medycznych, że w zgromadzeniach poza budynkami może uczestniczyć do 150 osób i zgodnie z zarządzeniem arcybiskupa metropolity białostockiego, że procesje Bożego Ciała mają się odbyć na terenie przykościelnym a nie na ulicach miejscowości. Z tej racji, że w Kleosinie nie ma możliwości procesji wokół kościoła, w tym roku (epidemii), nie będzie procesji Bożego Ciała w naszej parafii. A msze święte 11 czerwca w Uroczystość Bożego Ciała będą tak jak w niedziele: 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00
  • Został zakupiony nowy, większy ekran do wyświetlania tekstów pieśni liturgicznych. Także w trakcie instalowania są dwa nowe witraże w naszym kościele. W tym miejscu dziękuje za Waszą ofiarność, bo dzięki niej są możliwe nowe inwestycje w naszej świątyni.

Zapowiedzi wydarzeń