Duch Święty jest darem, który przychodzi do serca ludzkiego wraz z modlitwą. W modlitwie objawia się On przede wszystkim jako dar, „przychodzi bowiem z pomocą naszej słabości”.
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Wielkanocna 17 maja 2020

• Zgodnie z zaleceniem arcybiskupa metropolity białostockiego, dzisiaj o 10:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji dziękczynnej w 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II
  • W każdą niedziele aż do odwołania, msze święte będą w tym samym czasie w górnym i dolnym kościele. Pierwsza i druga intencja w górnym, trzecia w dolnym kościele.
  • W przyszłą niedziele przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu 4 nowo wyświęconych kapłanów werbistów: o. Jan Biernat, o. Maciej Szumilak, o. Yulius Dionisius Dua i o. Fransiskus Dalu Kelen, o 12:00 odprawią mszę świętą prymicyjną. Po mszy świętej błogosławieństwo prymicyjne
  • Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w maju, będzie sprawowana 30 maja o godzinie 18:00 Prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  • Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:
    Iga Królewska Parafia w Kleosinie
    Sebastian Dębowski Parafia Św. Kazimierza w Białymstoku

Zapowiedź I
    Justyna Mitrusiak parafia NMP z Guadalupe, Białystok
    Andrzej Litwiniuk parafia w Kleosinie
    Zapowiedz I
    Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w kancelarii parafialnej.

Zapowiedzi wydarzeń