Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu.
[Antoine de Saint-Exupéry]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkanocna 26 kwiecień 2020

• Maj tradycyjne jest poświęcony Maryi. W naszym kościele nabożeństwo majowe będzie codziennie o 17:30
    Serdecznie zapraszamy.
  • W każdą niedziele aż do odwołania msze święte będą w tym samym czasie w górnym i dolnym kościele. Pierwsza i druga intencja w górnym, trzecia w dolnym kościele.
  • 1 maja, przypada I Piątek Miesiąca, okazja do spowiedzi przed mszą świętą ranną i wieczorną.
  • W tym roku liturgiczna Uroczystość NMP Królowej Polski będzie świętowana w 2 maja w sobotę.
  • Odnośnie Pierwszej Komunii w naszej parafii. Według regulacji rządowych, 24 maja jest planowany powrót dzieci do szkół. Po tej dacie zostanie ogłoszone spotkanie rodziców i katechetów i wspólnie podejmiemy decyzje od dacie Pierwszej Komunii. Mam nadzieje, że uda się zorganizować tę uroczystość jeszcze przed wakacjami.
  • Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:
    Karolina Kosińska parafia w Kleosinie
    Mateusz Mazur parafia św. Trójcy, Turośń Kościelna
    Zapowiedz I
    Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w kancelarii parafialnej