Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Cytat tygodnia:
Ci, co pełnili miłosierdzie, sądzeni będą podług miłosierdzia.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Wielkanocna ( Miłosierdzia Bożego) 19 kwiecień 2020

  • Udzielanie sakramentu bierzmowania w archidiecezji białostockiej jest przesunięte aż do odwołania. Tok przygotowań w naszej parafii; certyfikaty chrztu, świadkowie, wpłaty na pamiątki jest kontynuowane. Dokumenty proszę składać w kancelarii parafialnej lub u pana Stanisława, katechety. Jak tylko będzie pozwolenie biskupa przystępujemy do organizacji bierzmowania.
  • Odnośnie I Komunii Świętej, obecna data, 10 maja jest z wiadomych względów nieaktualna. Uważam, że o nowej dacie możemy porozmawiać gdy zostaną otwarte szkoły lub złagodzony rygor w związku z epidemią. Zostanie wtedy zwołane spotkanie rodziców i zadecydujemy wspólnie o dacie I Komunii w naszej parafii.
  • Zostały trochę złagodzone rygory uczestnictwa wiernych we Mszy Świętej. Papież Franciszek powiedział, że wirtualnie nie można przyjąć sakramentów świętych, aby więc umożliwić większej ilości wiernych uczestnictwa we mszy świętej, od przyszłej niedzieli ale tylko w niedziele, w naszej parafii msze święte w niedziele będą sprawowane w tym samym czasie w górnym i dolnym kościele. W górnym pierwsze i druga intencja, w dolnym trzecia. Jeżeli będą dwie intencje, pierwsza w górnym, druga w dolnym. Jeśli chodzi o ilość wiernych to w górnym kościele 51 osób, w dolnym 30
    Msze Święte będą o 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00
  • Od poniedziałku, 20 kwietnia będzie regularna spowiedź, pół godziny przed mszą ranna i wieczorną, w niedzielę przed każdą mszą.
  • W czwartek, 23 kwietnia przypada Uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski. W piątek, 24 kwietnia Uroczystość Świętego Jerzego, męczennika. Msze święte rano i 7:00 i wieczorem o 18:00
  • Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w kwietniu, będzie w sobotę 25 kwietnia o 18:00

Zapowiedzi wydarzeń

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne

Poradnia małżeńska

Program duszpasterski

Temat trzyletniego programu duszpasterskiego, przygotowanego na lata 2019-2022 brzmi „Eucharystia daje życie”.

więcej

 

Parafianie online

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.