„ Bóg nie zszedł na ziemię, aby cierpienie znieść czy wyjaśnić, lecz aby je napełnić swoja obecnością.”
Paul Claudel
Wszyscy przeżywamy szczególny okres, my wierzący szczególny Wielki Tydzień. To czas stawiania wielu pytań, to może czas buntu i rozpaczy, ale mocno wierze, jest to też czas odczytywania znaków od Boga. My chrześcijanie wpatrujemy się w Ukrzyżowanego Chrystusa i Jego zwycięstwo nad cierpieniem i śmiercią. Niech Zmartwychwstały Chrystus będzie dla Was źródłem siły i nadziei. Pamiętamy o Jego słowach: "Nie lękajcie się. Jam zwyciężył świat." (J 16, 33)
Błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzą duszpasterze Parafii św. Teresy od Dzieciątka

Zapowiedzi wydarzeń