Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności, jakie panują w naszych sercach.
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Zwykła 9 luty 2020

• We wtorek, 11 lutego, przypada wspomnienie NMP z Lourdes, na mszy rannej i wieczornej zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Zapraszamy!
  • 15 i 16 lutego (sobota i niedziela), są organizowane rekolekcje ewangelizacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, klasy VII i VIII. Obecność kandydatów do bierzmowania jest obowiązkowa. Rozpoczną się one w sobotę o 9:30 w dolnym kościele. Szczegółowy plan zostanie podany w czasie rekolekcji.
  • Także w przyszłą niedzielę, 16 lutego o 19:00 w dolnym kościele zostanie przedstawiony spektakl pod tytułem „Tajemnica Eucharystii”. Wstęp jest wolny, spektakl będzie grany przez Teatr Ewangelizacyjny z Czarnej Białostockiej a organizowany przez Kościół Domowy w Kleosinie. Bardzo serdecznie zapraszamy!

Zapowiedzi wydarzeń