Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.
[Phil Bosmans]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE I Niedziela Adwentu 1 grudzień 2019

• Msze święte roratnie w naszym kościele będą w poniedziałki, środy i soboty o 6 rano. Wszystkich zapraszamy szczególnie dzieci, proszę przychodzić z lampionami.
  • W przyszłą niedzielę, 8 grudnia, przypada doroczna Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na mszy świętej o 10:00 poświęcenie medalików dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po mszy świętej krótkie spotkanie z rodzicami. A na mszy świętej o 12:00 wprowadzenie nowych ministrantów: Hanna Oleńska, Jan Mioduszewski, Jakub Zdanowicz, Kacper Wnorowski i Kiryl Habryneuski.
  • 6 grudnia przypada liturgiczne wspomnienie szczególnego świętego, św. Mikołaja biskupa. Tradycyjnie planujemy zaprosić św. Mikołaja do naszego kościoła aby podarował dzieciom prezenty. Będzie to miało miejsce w niedzielę 8 grudnia o 14:00 w naszej świątyni. Podarunki proszę przynosić do zakrystii.
  • Tradycją lat ubiegłych, dystrybucją opłatków w naszej parafii zajmuje się pan Paweł, nasz organista. Bardzo prosimy aby u niego nabywać opłatki, jest to dodatkowa forma wynagrodzenia z parafii za jego prace; gra na organach, prowadzenie chóru parafialnego. Przy okazji gorąco zachęcamy do włączenia się do naszego chóru. Obecnie liczy 15 osób, zainteresowani proszę się zgłaszać do pana Pawła.
  • W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

„W mocy Bożego Ducha”  Takie jest hasło pracy duszpasterskiej w roku liturgicznym 2018/2019..