Odwaga niegodziwców składa się wyłącznie ze strachu innych. Bądźcie odważni, a zobaczycie, jak opadną im skrzydła.
[św. Jan Bosko]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII Niedziela Zwykła 17 listopad 2019

• W następną niedzielę świętujemy już Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po mszy świętej o 12:00 krótka adoracja Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia.
  • W piątek 22 listopada liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, męczennicy, patronki muzyki kościelnej. W tym dniu w sposób szczególny modlimy się za pana Pawła naszego organistę i chór parafialny. Zapraszamy na uroczystą mszę świętą wieczorem.
  • W przyszłą niedziele spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Spotkanie rozpoczyna się mszą świętą o 12 w południe. Obecność obowiązkowa.
  • Serdecznie zapraszamy parafian na spotkanie modlitewno-adoracyjne „WDZIĘCZNI TYM KTÓRZY ODESZLI”. Spotkanie odbędzie się w sobotę 23 listopada od godziny 15.00 w naszej świątyni.

Zapowiedzi wydarzeń