Wierz, aby móc się modlić, i módl się, aby nie zabrakło ci tej wiary, z którą się modlisz.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela Zwykła 20 październik 2019

• Miesiąc listopad to szczególny czas kiedy pamiętamy o tych co odeszli. Przez cały miesiąc będzie odmawiany różaniec w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach. Kartki do wypominek można zabrać ze stolika z tyłu kościoła.
  • Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w październiku będzie 26 tego miesiąca o 18:00 Prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  • Spotkanie formacyjne dla przygotowujących się do bierzmowania, klas VII i VII Szkoły Podstawowej, będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę, 27 października. Spotkanie rozpoczyna się mszą świętą o 12:00
    Obecność obowiązkowa.
  • Dzisiaj można złożyć ofiarę do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Zapowiedzi wydarzeń