Najlepiej człowiek prosi, gdy dziękuje.
[sł. Boży kard. Stefan Wyszyński]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII Niedziela Zwykła 13 październik 2019

• Zbliża się miesiąc listopad, szczególny czas kiedy pamiętamy o tych co odeszli. Przez cały miesiąc będzie odmawiany różaniec w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach. Kartki do wypominek można zabrać ze stolika z tyłu kościoła.
  • W przyszłą niedzielę, na mszy świętej o 10:00 poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do
    I Komunii Świętej. Przypominamy, że I Komunia w przyszłym roku będzie 10 maja o godzinie 12:00
  • Spotkanie formacyjne dla przygotowujących się do bierzmowania, klas VI Szkoły Podstawowej będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę, 20 października. Spotkanie rozpoczyna się mszą świętą o 12:00
    Obecność obowiązkowa.
  • W przyszłą niedzielę misyjną, taca będzie przeznaczona na cele misyjne Kościoła. Będzie można także złożyć ofiarę do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  • W naszym kościele można obejrzeć wystawę: „Błogosławieni Werbiści Męczennicy, Świadkowie Wiary”.