Bez wiary zaś nie można podobać się Bogu. Przystępujący bowiem do Boga musi uwierzyć, że Bóg jest i że wynagradza tych, którzy Go szukają.
[Hbr 11,6]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Niedziela Zwykła 6 październik 2019

• Październik jest w Kościele miesiącem różańca, w naszym kościele nabożeństwo różańcowe będzie codziennie o 17:30
    Zapraszamy szczególnie dzieci do odmawiania różańca.
  • W przyszłą niedzielę, na mszy świętej o 10:00 oprawę liturgiczna przygotowują dzieci z Przedszkola Niepublicznego nr 6 Zgromadzenia Sióstr Misjonarek św. Rodziny z ulicy Zielnej 16 w Białymstoku. Po mszy świętej dzieci z rodzicami zbiorą do puszek ofiary na misje.
  • W piątek o 11:00 msza święta w intencji Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kleosinie. Zapraszamy uczniów i nauczycieli.
  • W najbliższy wtorek po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się Spotkanie Ministrantów. Obecność obowiązkowa.