Bądź miłosiernym, nim bogactwo uczyni cię skąpym.
[Charles Farrar Browne]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI Niedziela Zwykła 29 wrzesień 2019

• 1 października przypada liturgiczne wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Uroczysta msza święta odpustowa będzie wieczorem o 18:00 Dzień wcześniej, 30 września w poniedziałek, po mszy świętej o 18:00 czuwanie modlitewne jako przygotowanie do uroczystości świętej Teresy od Dzieciątka Jezus.
  • Październik jest w Kościele miesiącem różańca, w naszym kościele nabożeństwo różańcowe będzie codziennie o 17:30
  • 3 października, w czwartek nabożeństwo/adoracja w intencji misji od 16:00 do 18:00, przygotowane i prowadzone przez grupę modlitewną naszej parafii.
  • W piątek po mszy wieczornej zapraszamy młodzież na spotkanie Oazy.
  • W sobotę 5 października odwiedziny chorych od 9 rano.
  • W sobotę, 5 października o 16:00 w naszym kościele odbędą się świecenia diakonatu dla czterech alumnów Misyjnego Seminarium Duchownego w Pieniężnie: Yulius Dionisius Dua SVD Fransiskus Dalu Kelen SVD, Jan Biernat SVD i Maciej Szumilak SVD. Święceń udzieli ks. biskup Henryk Ciereszko. W tym dniu nie będzie mszy o 18:00. Serdecznie zapraszamy na uroczystość święceń.