Bogactwo, sława, władza – dym, marność! Bogaty znajdzie bogatszego od siebie, sławnego zaćmi cudza większa sława, potężniejszego potężniejszy pokona.
[Henryk Sienkiewicz, Quo vadis]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV Niedziela Zwykła 22 wrzesień 2019

• W poniedziałek, 23 września doroczne wspomnienie świętego O. Pio, kapłana. Msze święte jak w zwykły dzień.
  • Kontynuowana jest doroczna zbiórka na dokończenie budowy naszego kościoła. Przeprowadzą ją członkowie Rady Parafialnej. W przyszłym roku planujemy prace budowlane na wieży kościoła: położenie tynków, ułożenie stopni i podestów na schodach, remont okien, malowanie.
  • 5 października, w sobotę, na mszy świętej o 16:00 w naszym kościele odbędą się święcenia diakonatu dla czterech młodych Werbistów. Święceń udzieli ks. bp Henryk Ciereszko. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.