Przymiotem Boga jest to, że kieruje się miłosierdziem; w tym objawia się szczególnie Jego wszechmoc.
[św. Tomasz z Akwinu]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV Niedziela Zwykła 15 wrzesień 2019

• W najbliższą środę przypada Święto Św. Stanisława Kostki, Patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Zapraszamy naszych młodych Parafian na Eucharystie tego dnia o godzinie 7.00 i 18.00, aby modlić się o ich pomyślną przyszłość i dobre rozeznanie swojego życiowego powołania.
  • Doroczna zbiórka na dokończenie naszego kościoła będzie w dniach 16 do 30 września 2019 roku. Przeprowadzą ją członkowie Rady Parafialnej. W przyszłym roku planujemy roboty budowlane na wieży kościoła: położenie tynków, ułożenie stopni i podestów na schodach, remont okien, malowanie.
  • Zbiórka ministrantów we wtorek po mszy świętej wieczornej. Zapraszamy wszystkich, także kandydatów!