Krzyż Jezusa jest źródłem wszelkich błogosławieństw i przyczyną wszystkich łask. Dzięki niemu wierzący czerpią moc ze słabości, chwałę ze wzgardy i życie ze śmierci.
[św. Leon Wielki]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII Niedziela Zwykła 8 wrzesień 2019

• Bardzo dziękujemy pielgrzymom do Krypna za podjęty trud modlitwy i ofiary. Państwu Bożenie i Wiesławowi Gaińskim za przygotowanie ciepłego posiłku. Wielkie Bóg zapłać!
  • Odwiedziny chorych, 14 września od godziny 9 rano.
  • Zbiórka ministrantów we wtorek po mszy świętej wieczornej. Zapraszamy wszystkich, także kandydatów!
  • Doroczna zbiórka na dokończenie naszego kościoła będzie w dniach 16 do 30 września 2019 roku. Przeprowadzą ją członkowie Rady Parafialnej. W przyszłym roku planujemy roboty budowlane na wieży kościoła: położenie tynków, ułożenie stopni i podestów na schodach, remont okien, malowanie.
  • Na dokończenie budowy kościoła złożono anonimowo 1000 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  • Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.
  • Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
    Anna Owczarczuk parafia w Kleosinie
    Maciej Śleszyński parafia Trójcy Przenajświętszej, Tykocin
    Zapowiedz II
    Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach, proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym

„W mocy Bożego Ducha”  Takie jest hasło pracy duszpasterskiej w roku liturgicznym 2018/2019..