Pokora i wstyd po uczynionym grzechu daleko są milsze Bogu niż pycha po spełnieniu dobrego uczynku.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII Niedziela Zwykła 1 wrzesień 2019

• Msza święta ze spowiedzią na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie 2 września (poniedziałek) o 8 rano.
    W tym dniu nie ma mszy o 7:00 Zapraszamy dzieci i nauczycieli!
  • 35 Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 7 września o godzinie 7 rano sprzed Białostockiej Katedry. Zapisy w kancelarii parafialnej lub zakrystii. Opłata za znaczek i śpiewnik 5 zł. Koszt autokaru pokrywa Parafia. Bardzo gorąco zapraszamy uczestnictwa!
  • Spotkanie Rady Parafialnej, w czwartek, 5 września, po mszy świętej wieczornej.
  • W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca, spowiedź przed mszą świętą, po mszy wieczornej nabożeństwo.
  • Witamy serdecznie w naszej parafii o. Rogera Edewou SVD. Ojciec Roger pochodzi z Togo i będzie pracował w naszej wspólnocie parafialnej. Życzymy mu dużo Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej na Podlasiu.
  • Z racji pielgrzymki do Krypna, w sobotę, 7 września, odwiedziny chorych w tym miesiącu będą 14 września (sobota) od 9 rano.
  • W przyszłą niedziele zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.
  • Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
    Anna Owczarczuk parafia w Kleosinie
    Maciej Śleszyński parafia Trójcy Przenajświętszej, Tykocin
    Zapowiedz I
    Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach, proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym

„W mocy Bożego Ducha”  Takie jest hasło pracy duszpasterskiej w roku liturgicznym 2018/2019..