Tyle stajesz się z dnia na dzień piękniejszy, o ile wzrasta w tobie miłość. Bo miłość jest ozdobą duszy, jest jej pięknem.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Wielkanocna 26 maja 2019

• W piątek, 20 maja przypada Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Białymstoku.
  • W sobotę rozpoczyna się miesiąc czerwiec, nabożeństwo eucharystyczne w czerwcu, codziennie o 17:30 Zapraszamy !
  • Zbiórka młodszych ministrantów i kandydatów, we wtorek po mszy świętej wieczornej.
  • Zapraszamy na kolejny dzień skupienia. Odbędzie się on 1 czerwca w sobotę, temat: „Dar powołania”, prowadzi o. Roman Czajka SVD. Początek o 10 rano, szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.

Zapowiedzi wydarzeń