Trudno jest uznać własne błędy. Łaska przemienia serce, pozwalając doświadczyć bezpośrednio i namacalnie miłości Ojca.
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Wielkiego Postu 17 marzec 2019

• Czas Wielkiego Postu to czas większej modlitwy, pokuty a także troski o ubogich. W naszym kościele jest wystawiona skarbonka do której można wrzucać datki dla uboższych od nas parafian. Zachęcamy do hojności.
  • We wtorek, 19 marca przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Marii Panny. Msze święte o 7 rano i wieczorem o 18:00
  • 24.03.2019 po Mszy św. o 12:00 Próba Generalna Kandydatów do Bierzmowania wraz ze Świadkami
  • Rekolekcje wielkopostne w naszym kościele będą w dniach:
    28, 29 marzec (czwartek i piątek) dzieci i młodzież
    29,30,31 marzec (piątek, sobota, niedziela) dorośli dokładny plan będzie ogłoszony później. Rekolekcje wygłosi o. Wojciech Sugier OFMCap
  • Pierwsza Komunia w naszej parafii w roku 2020 będzie 10 maja na mszy świętej o 12:00
  • Zapraszamy na kolejne czuwanie modlitewne, będzie ono 23 marca w sobotę, temat: „Wielki Post – czas odzyskiwania nadziei. Skupienie poprowadzi o. Roman SVD, początek o 10 rano.
  • Dzisiaj zbiórka do puszek na cele misyjne Kościoła